SHARON 170x79,5x51 cm koupací vana z litého mramoru

Výrobce: Aquatek
Kód produktu: SHARON170
Dostupnost:
Na dotaz

Doba dodání: Na dotaz
Ke stažení: Návod k montáži a údržbě van z litého mramoru
43 530 Kč vč. DPH Cena bez DPH: 35 975 Kč

SHARON 170 x 79,5 x 51 cm koupací vana z litého mramoru 

  • rozměr: 170 x 79,5 x 51 cm
  • materiál: litý mramor
  • síla stěny: 24 mm
  • objem: 380 litrů
  • váha vany: 115 kg

Za cenu 899 Kč lze dokoupit klik klak sifon

Oválná vana SHARON si najde cestu i do těch nejvytříbenějších interiérů - volně stojící mramoritová vana slovenského výrobce AQUATEK  nadchne po stránce estetické i kvalitativní.

Její zpracování je nekompromisní s ohledem na mistrnou preciznost každého, i semenšího detailu. Volně stojící vana SHARON uspokojí každého zákazníka, včetně těch nejnáročnějších.

Vany z litého mramoru spadají do exkluzivní řady van z materiálu, který si stále častěji nachází cestu do našich koupelen - zvláště v oblasti sprchových vaniček a umyvadel.

Že lze z tohoto mimořádně progresivního materiálu stvořit i dokonalou vanu dokazují právě tyto prvotřídní volně stojící skvosty, jejichž monolitická krása rozzáří každý interiér.

Litý mramor, mimořádně příjemný na dotyk, s sebou přináší celou řadu výhod, zejména pevnostodolnost mechanickou i chemickou a samozřejmě také stálobarevnost.

Vana z tvrzeného litého kamene

Vany z tvrzeného litého kamene jsou výsledkem snahy o vyprodukování ještě účelnější a výrobu trvanlivějších materiálu jakým je litý mramor. U provedení z litého mramoru, je povrch výrobku ošetřen dodatečnou úpravou, přičemž při materiálu z tvrzeného kamene se jedná o homogenní strukturu bez dalších povrchových úprav. Samotný materiál je tentýž na povrchu, tak v celém jeho masivu.

Údržba litého mramoru

Čistění výrobků z litého mramoru lze provádět běžnými kapalnými čistícími prostředky. K poškození povrchu však může dojít při použití abrazivních čistících přípravků, které obsahují písek a látky podobného charakteru.

Nevystavujte litý mramor působení kyselin, čpavku, chlóru, čističe odpadu ani barviv na vlasy. Čištění provádějte výhradně měkkým hadříkem.

Oprava litého mramoru

Drobné škrábance je možné přeleštit pastou používanou na karosérie automobilů

Specifikace
Parametry
Materiál litý mramor
Objem (l) 380
Délka 170
Šířka 80
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.       Další informace