CINDY 150x75cm koupací vana z litého mramoru

Výrobce: Aquatek
Kód produktu: CINDY150
Dostupnost:
Na dotaz

Doba dodání: Na dotaz
Ke stažení: Výkres Cindy, Návod k montáži a údržbě van z litého mramoru
43 970 Kč vč. DPH Cena bez DPH: 36 339 Kč

Volně stojící vana z litého mramoru CINDY

  • Rozměr:150x75cm 
  • Průměr otvoru pro sifon: 50mm
  • Síla stěny: 20mm

Za cenu 899,-Kč lze dokoupit CLIC-CLAC sifon

Oválná vana CINDY si najde cestu i do těch nejvytříbenějších interiérů - volně stojící mramoritová vana slovenského výrobce AQUATEK nadchne po stránce estetické i kvalitativní. 

Její zpracování je nekompromisní s ohledem na mistrnou preciznost každého, i semenšího detailu. Volně stojící vana CINDY uspokojí každého zákazníka, včetně těch nejnáročnějších.

Vany z litého mramoru spadají do exkluzivní řady van zhotovených z litého mramoru, který si stále častěji nachází cestu do našich koupelen - zvláště v oblasti sprchových vaniček a umyvadel.

Že lze z tohoto mimořádně progresivního materiálu stvořit i dokonalou vanu dokazují právě tyto prvotřídní volně stojící skvosty, jejichž monolitická krása rozzáří každý interiér.

Litý mramor, mimořádně příjemný na dotyk, s sebou přináší celou řadu výhod, zejména pevnostodolnost mechanickou i chemickou a samozřejmě také stálobarevnost.

ÚDRŽBA LITÉHO MRAMORU

Čistění výrobků z litého mramoru lze provádět běžnými kapalnými čistícími prostředky. K poškození povrchu však může dojít při použití abrazivních čistících přípravků, které obsahují písek a látky podobného charakteru.

Nevystavujte litý mramor působení kyselin, čpavku, chlóru, čističe odpadu ani barviv na vlasy. Čištění provádějte výhradně měkkým hadříkem.

OPRAVA LITÉHO MRAMORU

Drobné škrábance je možné přeleštit pastou používanou na karosérie automobilů. 

Specifikace
Parametry
Materiál litý mramor
Délka 150
Šířka 75
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.       Další informace