JENNIFER 179x75,5cm koupací vana z litého mramoru

Výrobce: Aquatek
Kód produktu: JENNIFER
Dostupnost:
Na dotaz

Doba dodání: Na dotaz
Ke stažení: Návod k montáži a údržbě van z litého mramoru
51 750 Kč vč. DPH Cena bez DPH: 42 769 Kč

Volně stojící vana z litého mramoru JENNIFER

  • Rozměr:179x75,5 cm
  • Průměr otvoru pro sifon: 50mm
  • Síla stěny: 22mm
  • Objem: 522 litrů
  • Váha vany: 120kg

Za cenu 899,-Kč lze dokoupit CLIC-CLAC sifon

Oválná vana JENNIFER si najde cestu i do těch nejvytříbenějších interiérů - volně stojící mramoritová vana slovenského výrobce AQUATEK  nadchne po stránce estetické i kvalitativní.

Její zpracování je nekompromisní s ohledem na mistrnou preciznost každého, i semenšího detailu. Volně stojící vana JENNIFER uspokojí každého zákazníka, včetně těch nejnáročnějších.

Vany z litého mramoru spadají do exkluzivní řady van zhotovených z litého mramoru, který si stále častěji nachází cestu do našich koupelen - zvláště v oblasti sprchových vaniček a umyvadel.

Že lze z tohoto mimořádně progresivního materiálu stvořit i dokonalou vanu dokazují právě tyto prvotřídní volně stojící skvosty, jejichž monolitická krása rozzáří každý interiér.

Litý mramor, mimořádně příjemný na dotyk, s sebou přináší celou řadu výhod, zejména pevnostodolnost mechanickou i chemickou a samozřejmě také stálobarevnost.

 

ÚDRŽBA LITÉHO MRAMORU

Čistění výrobků z litého mramoru lze provádět běžnými kapalnými čistícími prostředky. K poškození povrchu však může dojít při použití abrazivních čistících přípravků, které obsahují písek a látky podobného charakteru.

Nevystavujte litý mramor působení kyselin, čpavku, chlóru, čističe odpadu ani barviv na vlasy. Čištění provádějte výhradně měkkým hadříkem.

 

OPRAVA LITÉHO MRAMORU

Drobné škrábance je možné přeleštit pastou používanou na karosérie automobilů

Specifikace
Parametry
Materiál litý mramor
Objem (l) 522
Délka 179
Šířka 75,5
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.       Další informace